Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek o rozloze 1013 m² v malebné obci Havířov, kde si můžete postavit rodinný dům přesně podle svých představ. Pozemek se pyšní nedávno zkolaudovalým dálkovým vodovodem přímo na hranici, a momentálně pracujeme na projektu přípojky, aby vaše budoucí bydlení bylo bezstarostné .

Díky zpevněné komunikaci je přístup k pozemku hladký a pohodlný, což zajišťuje, že každodenní dojíždění nebo příjezd domů bude vždy příjemný. Elektrické přípojky na pozemku nabízejí standardní napětí 230 V a pro vyšší nároky také 380 V.

Tento pozemek se nachází v klidné části Havířova, kde je kvalitní rodinný život zaručen. V dosahu máte veškerou občanskou vybavenost – školy, obchody, zdravotnická zařízení, a navíc se můžete těšit na blízkost přírody, která nabízí nejen krásné procházky, ale i relaxaci.

Pokud hledáte místo, kde bude váš nový domov nejen krásný, ale i praktický a dobře přístupný, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme si termín prohlídky, aby jste se mohli na vlastní oči přesvědčit o kouzlu tohoto místa.

Těšíme se na vaši návštěvu

Informace o nabídce

Lokalita
Parcela1594/6
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0490
Datum aktualizace02.06.2024
Umístění objektuCentrum obce
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
DopravaMHD, autobus
Komunikace 
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21013
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
*
email: lname: fname: