Prodej stavebního pozemku 2 873 m²

Prodej stavebního pozemku 2 873 m²

Popis nabídky

Exkluzivní nabídka: Prostorný pozemek v Krásné pod Lysou Horou – připravený pro váš vysněný domov

Nabízíme k prodeji unikátní pozemek o rozloze 2 873 m², umístěný v malebné části obce Krásná, pod samotnými svahy Lysé Hory. Tento pozemek je skvělou volbou pro ty, kteří sní o bydlení v klidu, obklopeni nádhernou přírodou a s neopakovatelným výhledem na okolní kopce.

Ideální pro individuální výstavbu, nabízí dostatek prostoru nejen pro stavbu rodinného domu, ale i pro rozlehlou zahradu a další venkovní aktivity, které si můžete užívat po celý rok. Pozemek je již připraven pro výstavbu s podanou žádostí o připojení na elektrickou síť CEZ, včetně zaplaceného poplatku. Přípojka vody je dostupná na hranici pozemku a aktuálně probíhá zpracování projektu na její kompletní připojení.

Poloha pozemku v těsné blízkosti rekreačních oblastí je také lákavá pro všechny milovníky outdoorových aktivit – od pěší turistiky až po cyklistiku, s řadou tras přímo na dosah. Přístup k pozemku je zajištěn kvalitní asfaltovou cestou, což zaručuje snadnou dostupnost a pohodlí pro vaši budoucí stavbu.

Vzhledem ke své poloze a charakteru představuje tento pozemek nejen místo pro váš nový domov, ale i vynikající investiční příležitost. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši odpověď a příležitost pomoci vám najít místo, kde začnete psát novou kapitolu svého života.

Informace o nabídce

Lokalita
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0401
Datum aktualizace02.06.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m22873
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Krásná. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
*
fullname: phone: fname: